InfoDworzec

Nowe Biura DworcaInfoDworce (dawniej Nowe Biura Dworców) to punkty informacyjne powołane obecnie na jedenastu strategicznych dworcach kolejowych (ich lista poniżej).  Ich pracownicy odpowiadają na wszelkie pytania pasażerów dotyczące funkcjonowania dworca i usług dostępnych na terenie obiektu.  Pracownicy służą również pomocą podróżnym, którzy nie znają topografii miasta i nie wiedzą jak poruszać się po mieście. Pracownicy punktu chętnie pomogą w wyborze dogodnego dojazdu pod wskazany adres.

InfoDworce zapraszają również podróżnych, którzy chcą się podzielić swoimi uwagami dotyczącymi obiektu, zaproponować wprowadzenie zmian na dworcu, a także złożyć skargę lub zażalenie.

W tych samych obiektach na których znajdują się biura InfoDworców, powołano również menadżerów, których zadaniem jest kompleksowe zarządzanie danym obiektem. Menadżerowie muszą dbać o komfort podróżnych oraz czystość i sprawność techniczną na dworcu. Do nich należy też współpraca z najemcami powierzchni komercyjnych.

Powołanie menadżerów i otwarcie InfoDworców to elementy strategii zarządzania, której celem jest, by obiekty były przyjazne dla klientów.
InfoDworce czynne są we wszystkie dni tygodnia w godz. 7:00-21:00. Biura pracują również w święta ustawowo będące dniami wolnymi od pracy.

Tutaj znaleźć można adresy InfoDworców