noimage

Nowe defibrylatory na warszawskim Dworcu Centralnym!

W sobotę 21 kwietnia Dworzec Centralny rozszerzył swoje wyposażenie o dwa nowe defibrylatory. Podczas uroczystego przekazania sprzętu obecni byli przedstawiciele Fundacji Grupy PKP oraz PKP S.A.


23.04.2018

noimage

,,Przydrożne Kapliczki” zagościły w Fundacji Grupy PKP

28 marca w siedzibie Fundacji odbył się wernisaż wystawy pod tytułem ,,Przydrożne Kapliczki”.


29.03.2018

noimage

,,Zajączek wielkiejMOCY” – wielkanocna zbiórka darów dla dzieci i osób z niepełnosprawnością 

Już po raz drugi Fundacja Grupy PKP zorganizowała wielkanocną zbiórkę pn. ,,Zajączek wielkiejMOCY”, podczas której zebraliśmy słodycze, zabawki i przybory szkolne. Paczki jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi trafią do dzieci z domu dziecka oraz do osób z niepełnosprawnością.


27.03.2018

noimage

XV Edycja Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku w Tczewie 

Poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku. Ta niecodzienna inicjatywa jest realizowana od 2004 roku i ma miejsce w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.


26.03.2018

noimage

Spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu spokoju, radości i zdrowia. Niech czas spędzony z bliskimi pozwoli na odpoczynek, a myśl o zmartwychwstaniu napełnia nadzieją i optymizmem.


26.03.2018

noimage

I Mistrzostwa Polski Kolejowych Szkół Średnich w Futsalu

W gliwickiej hali sportowej Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych 20 marca odbyły się I Mistrzostwa Polski Kolejowych Szkół Średnich w Futsalu.


22.03.2018

noimage

Zaproszenie na wernisaż wystawy ,,Przydrożne Kapliczki”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy ,,Przydrożne Kapliczki”, który odbędzie się 28 marca br. o godz. 12.00 w siedzibie Fundacji Grupy PKP przy ul. Szczęśliwickiej 62 w Warszawie.


19.03.2018

noimage

1% na Fundację Grupy PKP

Drodzy Kolejarze oraz Przyjaciele Kolei,

w tym roku Fundacja Grupy PKP uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego  i została wpisana na listę Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jako organizacja uprawniona do otrzymywania 1%. W związku z czym serdecznie Państwa proszę o wsparcie i pamięć o nas przy decyzji o przekazaniu 1% podatku.


01.02.2018

noimage

Czas Niezłomnych – wystawa na Dworcu Centralnym w Warszawie

Po raz kolejny w całej Polsce obchodzony będzie Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych", w tym roku w obchody włączy się także Grupa PKP. Żołnierze Wyklęci zostaną upamiętnieni na dworcach w całej Polsce, a podróżni będą mogli dowiedzieć się więcej o ich historii.


01.0.2018

noimage

STACJA PIT – rozlicz swój podatek z Fundacją Grupy PKP

Do 30 kwietnia 2018 roku należy rozliczyć się ze swoich przychodów, wypełniając oświadczenie o podatku dochodowym od osób fizycznych. Nie warto jednak czekać z tym do końca kwietnia, skoro można rozliczyć się już teraz!


13.02.2018