Życzenia z okazji Święta Kolejarza

Dla wszystkich osób związanych z koleją 25 listopada to szczególny dzień w roku. W Święto Kolejarza podkreślana jest istota i waga wspólnej pracy na kolei, a wszyscy z nią związani mogą wspólnie świętować i się jednoczyć.

Każdego dnia na rzecz kolei pracują tysiące osób. Fundacja Grupy PKP pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia byłym i obecnym pracownikom wszystkich spółek, firm i zakładów, a także przedstawicielom środowisk naukowych związanych z branżą kolejową, którzy przyczyniają się do tego, że polska kolej funkcjonuje na co dzień.

Życzymy Państwu oraz Państwa rodzinom i bliskim pomyślności zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym, radości z każdego dnia, zdrowia i spokoju, a także dalszej pasji do działania oraz motywacji do codziennej pracy. Kolejarz to nie zawód jak wiele innych, a służba wykonywana z myślą o podróżnych. Niech ten dzień będzie okazją do wspólnego świętowania oraz radowania się, ale również do przypomnienia historii święta i jego patronki - św. Katarzyny Aleksandryjskiej, która była uosobieniem odwagi i mądrości.

Drodzy Kolejarze, jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!

Fundacja Grupy PKP