Zaproszenie na Konferencję TRANSMEC 2017

W czwartek 14 grudnia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Konferencja TRANSMEC 2017 połączona ze świąteczno-noworocznym spotkaniem transportowców. Spotkanie to będzie podsumowaniem cyklu kilkunastu seminariów w ramach programu „Bezpieczeństwo w Transporcie Szynowym Polski” organizowanego przez Katedrę Transportu Szynowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej przy współpracy m.in. z Fundacją Grupy PKP.

Wśród tematów poruszonych na Konferencji znajdą się m. in. zagadnienia związane ze strategicznymi inicjatywami transportowymi w Polsce do 2020 roku. W programie również debata ministerialna „Transportowe plany – teoria i praktyka w polskim transporcie” oraz wręczenie Nagród Ministra Infrastruktury i Budownictwa dla najlepszej pracy habilitacyjnej, doktorskiej, magisterskiej i inżynierskiej z dziedziny „Transport”, a także za najlepszą książkę o tej tematyce wydaną w roku akademickim 2016/2017 oraz wręczenie Nagród Prezesa PKP S.A. dla najlepszych prac z zakresu transportu szynowego.

Nad spotkaniem patronat objęli Minister Infrastruktury i Budownictwa – Andrzej Adamczyk, Przewodniczący Komisji Infrastruktury Sejmu RP – Bogdan Rzońca, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego – Ignacy Góra oraz Przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych – Tadeusz Ryś.  

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Wstęp na konferencje jest bezpłatny. Zapisy oraz więcej informacji na stronie Wyższej Szkoły Biznesu pod adresem http://www.wsb.edu.pl/bezpieczenstwo-w-transporcie-szynowym-polski-2017-konferencje-warsztaty-szkolenia,new,TSz,3658.html,10853