Świąteczna zbiórka na warszawskich dworcach kolejowych

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które są czasem szczególnym i wyjątkowym. Fundacja Grupy PKP, wspierając najbardziej potrzebujących,  zorganizowała świąteczną zbiórkę, która rozpoczęła się 11 grudnia, a zebrane środki przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację chorych dzieci z terenu województwa podlaskiego.

Przy kasach na warszawskich dworcach kolejowych ustawione zostały skarbony oraz ulotki informujące o zbiórce. Zanim podróżni, korzystający z pociągów w stolicy, udadzą się w podróż w okresie świątecznym, będą mogli wesprzeć akcję.

Zbiórka świąteczna przeznaczona jest na leczenie i rehabilitację chorych dzieci z terenu województwa podlaskiego, a także na remont i przystosowanie budynku do celów edukacyjnych i terapeutycznych młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnościami w tym z autyzmem i Zespołem Aspergera. Obecnie budynek wymaga kompleksowego remontu, ponieważ instalacje elektryczne, sanitarne i grzewcze są do wymiany. Budynek nie jest też dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w świąteczną zbiórkę!