Najlepsze życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom w Dniu ich Święta życzymy spełnienia najskrytszych marzeń. Niech te uroczyste dla Was dni będą wolne od wszelkich trosk i zmartwień, a każda minuta wypełniona miłością i wzajemnym zrozumieniem.

Jako kolejarska brać, życzymy Wam również wielu wspólnych, bezpiecznych i niezapomnianych podróży. Także tych sentymentalnych. Wypraw w miejsca już dobrze znane jak i te jeszcze nieodkryte. Chcemy, aby za łzami pożegnań pozostawionych gdzieś na stacyjnych peronach kryły się także miłe wspomnienia, a powroty były zawsze szczęśliwe.

Jednocześnie nasze najserdeczniejsze życzenia ślemy też do wszystkich byłych i obecnych pracowników kolei. Aby Wasze życie wypełnione było pasją, a wykonywana praca niosła za sobą zawsze pełną satysfakcję.

Grupa PKP dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom najwyższy poziom usług. Komfortowe i niedrogie podróżowanie umożliwia szeroki wachlarz ofert, przygotowanych także z myślą o wszystkich osobach po 60. roku życia.  Korzystając z okazji chcielibyśmy przypomnieć o możliwości zakupu Biletu Seniora z 30% zniżką na połączenia PKP Intercity zarówno klasie 1. jak i 2. Szczegółowych informacji można zasięgnąć na stronie przewoźnika pod tym linkiem.

Kilkunastoprocentowych zniżek udziela również Warszawska Kolej Dojazdowa, Koleje Mazowieckie, Łódzka Kolei Aglomeracyjna, Koleje Śląskie, Koleje Dolnośląskie, Koleje Wielkopolskie. Bonifikatę na bilety można uzyskać także w pociągach PolRegio.

Z kolejarskim pozdrowieniem Zespół Fundacji Grupy PKP