Fundacja Grupy PKP w mediach

Coraz więcej przedsięwzięć i coraz większe zainteresowanie mediów. Teleexpress TVP, Polskie Radio Wrocław czy Katolickie Radio Podlasie, to tylko niektóre źródła informacji na antenach których zagościliśmy. Niebawem o kampanii poświęconej m.in. bezpieczeństwu na kolei będzie można posłuchać w Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp., Bydgoszczy i Toruniu. 

Praca wre. Tak w dużym skrócie można określić codzienne zmagania zespołu próbującego pomagać innym. Nie przechodzi to bez echa. "Coraz liczniej kontaktują się z nami dziennikarze, którym zależy na upowszechnianiu wiedzy o kolei" - mówi prezes Fundacji Grupy PKP Katarzyna Kucharek, która gościła dziś w programie "Temat dnia" w Salve TV należącej do Diecezji Warszawsko-Praskiej.

"Pomagamy już od 5 lat. Wspieramy mądre przedsięwzięcia. Jesteśmy dumni z tego jak wielu osobom i społecznościom daliśmy radość i nie pozwoliliśmy by mogli choć na chwilę poczuć się wykluczeni. To jest dla nas bardzo ważne i cieszy nas to, że jest także doceniane" - dodaje.

Prym w mediach wiedzie temat bezpieczeństwa ale także, krzewienia kultury, uświadamiania różnego rodzaju zachowań. Sporym zainteresowaniem cieszą się także tematy z zakresu ochrony dóbr kultury czy sztuki.

Jesteśmy wszędzie tam gdzie z punktu widzenia naszej branży dzieją się rzeczy ważne. Przypominamy o rocznicach i ludziach, którzy na pamięć zasługują. Organizujemy spotkania, sympozja, konferencje.

Zachęcamy także do obejrzenia krótkiej wzmianki o nas w Teleexpressie. Już wkrótce tematyka związana z naszą działalnością pojawi się także na antenie Radia Zachód oraz Polskiego Radia Pomorza i Kujaw.