XV Edycja Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku w Tczewie

Poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku. Ta niecodzienna inicjatywa jest realizowana od 2004 roku i ma miejsce w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Tegoroczna jubileuszowa gala finałowa ubiegła pod hasłem „Podróż do sanatorium". Wzięło w niej udział 10 seniorów: 6 pań i 4 panów. Średnia wieku uczestników to 70 lat. Tegoroczni finaliści to aktywni i otwarci na zmiany seniorzy, pełni pasji i chęci do podejmowania nietypowych działań. Tytuł Miss Złotego Wieku zdobyła Pani Janina Jankowska, a Misterem Złotego wieku został Pan Kazimierz Walkowski.

- Jest nam niezmiernie miło, że Uroczysta Jubileuszowa XV Gala Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku kolejny raz zebrała szerokie grono publiczności. Uczestnicy Wyborów już wielokrotnie udowodnili, że wiek nie stanowi dla nich przeszkody ani ograniczenia. Wybory stają się okazją nie tylko do wspaniałej zabawy i realizacji marzeń, w wyjątkowym i niepowtarzalnym gronie z dopingiem i wsparciem ponad 300 osobowej publiczności. Każdy z dotychczasowych finalistów wspomina to wydarzenie jako jedno z najwspanialszych wyzwań w swoim życiu, pełne wrażeń, ale też będące początkiem nowej przygody, nowych znajomości i licznych aktywności - informuje w imieniu organizatorów Aleksandra Hotowy.

W wydarzeniu wzięła udział Katarzyna Kucharek - prezes Fundacji Grupy PKP, która wręczyła uczestnikom wyróżnienia w konkursie – dwa czeki po 500 zł dla Pań i dwa dla Panów. – Wydarzenia takie jak dzisiejsze wybory zawsze robią na mnie duże wrażenie i ogromnie motywują do działania. Aktywność seniorów, ich uśmiech i entuzjazm są dowodem na to, że wiek nie powinien nas ograniczać. Fundacja Grupy PKP wiele ze swoich działań kieruje właśnie do seniorów, aktywizując ich społecznie, przeprowadzając szkolenia czy integracje. Organizatorom dzisiejszych Wyborów gratuluję pomysłu i jego konsekwentnej realizacji, natomiast wszystkim uczestnikom należą się ogromne brawa, przede wszystkim za odwagę, optymizm i chęci! – podkreślała prezes Fundacji.

Rozkład jazdy pociągów
Zakup biletów
703 200 200
Opłata 1,29 zł/min
Infolinia PKP Intercity
Udostępnianie stacji dla przewoźników

 

Projekty
Unijne
Dworce kolejowe