noimage

Najlepsze życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom w Dniu ich Święta życzymy spełnienia najskrytszych marzeń. Niech te uroczyste dla Was dni będą wolne od wszelkich trosk i zmartwień, a każda minuta wypełniona miłością i wzajemnym zrozumieniem.


19.01.2018

noimage

Zaproszenie na 150. rocznicę urodzin Józefa Nowkuńskiego

Serdecznie zapraszamy na pierwsze z cyklu spotkań związanych ze świętowaniem 100. rocznicy odzyskania niepodległości, w związku z którą Fundacja Grupy PKP przygotowała wydarzenia przypominające o kolejarzach spoczywających na Starych Powązkach w Warszawie.


19.01.2018

noimage

Bezpieczne ferie z Benim

Okres ferii zimowych to czas odpoczynku i regeneracji, ale także wzmożonych podróży. Zanim podróżni z dziećmi wsiądą do pociągu i wyruszą w trasę, w InfoDworcach na jedenastu dworcach kolejowych od 15 stycznia do 25 lutego mogą odebrać bezpłatną książeczkę ,,Beni uczy bezpieczeństwa.


15.01.2018

noimage

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Drodzy Przyjaciele Fundacji Grupy PKP,
Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres w roku. Czas radości, nadziei i refleksji w rodzinnym gronie, a także dobrej nowiny, która nastraja do optymizmu.


22.12.2017

noimage

Wsparcie rehabilitacji Antka – czek na 3 000 zł

Pracownicy Fundacji Grupy PKP każdego dnia starają się pomagać osobom najbardziej potrzebującym. Obok cierpienia drugiego człowieka nie da się przejść obojętnie, a szczególnie wtedy gdy dotyka ono najmłodszych.


22.12.2017

noimage

Odznaka dla Fundacji Grupy PKP ,,Zasłużony dla Międzyzakładowego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK”

08.12.2017.r w sali sesyjnej na Dworcu Głównym we Wrocławiu odbyło się coroczne spotkanie Zarządu Międzyzakładowego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK z Pracodawcami członków Klubu oraz z sympatykami.


13.12.2017

noimage

Świąteczna zbiórka na warszawskich dworcach kolejowych

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które są czasem szczególnym i wyjątkowym. Fundacja Grupy PKP, wspierając najbardziej potrzebujących,  zorganizowała świąteczną zbiórkę, która rozpoczęła się 11 grudnia, a zebrane środki przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację chorych dzieci z terenu województwa podlaskiego.


13.12.2017

noimage

Wyróżnienie dla Fundacji Grupy PKP w Konkursie ,,Kultura Bezpieczeństwa w Transporcie Kolejowym”

W II edycji Konkursu ,,Kultura Bezpieczeństwa w Transporcie Kolejowym” działalność Fundacji Grupy PKP została nagrodzona wyróżnieniem wręczonym przez Ignacego Górę, Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego, za edukowanie dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa na obszarze kolejowym.


11.12.2017

noimage

Zaproszenie na Konferencję TRANSMEC 2017

W czwartek 14 grudnia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Konferencja TRANSMEC 2017 połączona ze świąteczno-noworocznym spotkaniem transportowców. Spotkanie to będzie podsumowaniem cyklu kilkunastu seminariów w ramach programu „Bezpieczeństwo w Transporcie Szynowym Polski” organizowanego przez Katedrę Transportu Szynowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej przy współpracy m.in. z Fundacją Grupy PKP.


08.12.2017

noimage

Światowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością

Trzy dni po Światowym Dniu Osób z Niepełnosprawnością, 6 grudnia, na Hali Głównej warszawskiego Dworca Centralnego odbędzie się wydarzenie organizowane przez Fundację Grupy PKP, kończące pierwszy etap kampanii społecznej WidzialniPełnosprawni.pl.
Projekt WidzielniPełnosprawni.pl został zainaugurowany w lipcu tego roku.


01.12.2017