noimage „NAKRĘĆ SIĘ NA BEZPIECZEŃSTWO!”

KONKURS NA SPOT REKLAMOWY PROMUJĄCY ZAŁOŻENIA KAMPANII BEZPIECZNY PRZEJAZD – „SZLABAN NA RYZYKO!”
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłaszają ogólnopolski konkurs na spot reklamowy promujący założenia kampanii bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!” pod nazwą „Nakręć się na bezpieczeństwo!”. Do udziału zapraszamy uczniów szkół średnich.


24.04.2017
noimage Matura To Bzdura partnerem kampanii Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”

Czym są rogatki? Kto ma pierwszeństwo na przejeździe kolejowo-drogowym? Ile wynosi droga hamowania pociągu? – m.in. z takimi pytaniami musieli zmierzyć się uczestnicy odcinka programu Matura To Bzdura, partnera kampanii społecznej Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”. W nagraniu sprawdzono wiedzę Polek i Polaków nt. ruchu drogowego.

24.04.2017
noimage Fundacja Grupy PKP uczestnikiem I Forum pt. „Cele i zadania kształcenia dla przemysłu kolejowego w Polsce”

Fundacja Grupy PKP weźmie udział w I Forum pt. „Cele i zadania kształcenia dla przemysłu kolejowego w Polsce” organizowanym przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei oraz Centrum Badań i Kształcenia Specjalistów Transportu Kolejowego.

21.04.2017
noimage Fundacja Grupy PKP zaprasza na bezpłatne seminarium pt.: „ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA TRANSPORTEM W ZAKRESIE OBSŁUGI OSÓB O SZCZEGÓLNYCH POTRZEBACH”

Fundacja Grupy PKP, jako współorganizator, ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką kolejnictwa na bezpłatne seminarium pt.: „ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA TRANSPORTEM W ZAKRESIE OBSŁUGI OSÓB O SZCZEGÓLNYCH POTRZEBACH”, które odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

21.04.2017
noimage Fundacja Grupy PKP wsparła Akademię Piłkarską Kolejarz

W ramach prowadzonej przez Fundację Grupy PKP działalności dobroczynnej i społecznie użytecznej wspieramy finansowo, merytorycznie i rzeczowo potrzebujących kolejarzy. Tym razem przekazaliśmy książeczki edukacyjne ,,Beni uczy Bezpieczeństwa” oraz nagrody rzeczowe na turniej piłkarski zorganizowany przez Akademię Piłkarską Kolejarz.

12.04.2017
noimage Fundacja Grupy PKP wspiera działania związane z przywróceniem do ruchu zabytkowego parowozu wąskotorowego Px48-1911

Fundacja Grupy PKP wsparła finansowo działania Zarząd Powiatu Rawskiego, związane z przywróceniu do ruchu zabytkowego parowozu wąskotorowego Px48-1911. Jest on własnością Powiatu Rawskiego i stanowi zabytek polskiego kolejnictwa.

11.04.2017
noimage Seminarium - Nowe wyzwania dla kolejowych szkół ponadgimnazjalnych

Fundacja 30 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się Seminarium „Nowe wyzwania dla kolejowych szkół ponadgimnazjalnych” organizowane w ramach cyklu konferencji pt. „Bezpieczeństwo w Transporcie Szynowym Polski – 2017 Technika. Zarządzanie. Organizacja.”

05.04.2017