kluczoweW najbliższych latach PKP S.A. przeznaczy do sprzedaży, w trybie przetargowym, nieruchomości o wysokim potencjale inwestycyjnym, znajdujące się  w różnych częściach Polski. W ofercie znajdą się duże obiekty biurowe (zlokalizowane w atrakcyjnych miejscach dużych miast), nieruchomości na terenach kolejowych i zabudowane byłą infrastrukturą kolejową oraz rozległe nieruchomości gruntowe.

Potencjalnymi nabywcami mogą być firmy i podmioty działające w różnych segmentach gospodarki - w branży logistycznej, biurowej, handlowej lub mieszkaniowo-hotelarskiej. Większość działek przeznaczonych na sprzedaż objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub zostały podjęte, co do nich decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu (znacząco ułatwi to proces inwestycyjny przyszłemu właścicielowi).

Szczegółowe informacje znajdują się w zamieszczonych poniżej folderach reklamowych. Można uzyskać je także bezpośrednio w oddziałach PKP S.A., odpowiedzialnych za region, w którym znajduje się dana nieruchomość.

  Sprzedaż
nieruchomości
  Wynajem
nieruchomości
przetargi Przetargi -
Nieruchomości
samorzady Współpraca z
samorządami
geodezja Geodezja i
kartografia
deweloperskie Projekty
deweloperskie