Tanie mieszkanie  Atrakcyjne ceny i zróżnicowane metraże - to największe atuty mieszkań wystawianych na sprzedaż przez PKP S.A. W roku 2016 ponownie realizujemy Projekt „Tanie Mieszkanie”. W ofercie pojawi się długa lista mieszkań, będących w zasobach spółki, a nie posiadających najemców. 

  W całej Polsce wolnych lokali, gotowych do zbycia będzie blisko 360. Najwięcej z nich znajduje się w województwach śląskim, dolnośląskim, opolskim i warmińsko-mazurskim. W ofercie znajdziemy zarówno lokale zlokalizowane w dużych miastach, takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków czy Poznań, jak i mniejszych miejscowościach, jak Ełk, Szklarska Poręba, Hrubieszów, Ostróda czy Mszana Dolna. Pierwsze przetargi na mieszkania ruszyły już w stycznuiu tego roku. Szczegóły i warunki przetargów znajdują się w zakładce "Przetargi - nieruchomości" 

  Ceny mieszkań są naprawdę konkurencyjne. Najtańsze lokale będzie można nabyć już za 13 tys. zł. To cena wywoławcza dla zainteresowanych kupnem 23-metrowego mieszkania w Czerwonce na Mazurach. Najdroższe w ofercie są lokale dostępne w dużych miastach, takich jak Warszawa, Poznań czy Wrocław. Cena wywoławcza dla dwupokojowego mieszkania przy ul. Oliwskiej w Warszawie o powierzchni 52 mkw. ustalona jest na 185 tys. złotych. Natomiast cena wywoławcza za 80 mkw. w Poznaniu to zaledwie 180 tysięcy złotych.

 

wyszukaj mieszkanie

  Sprzedaż
nieruchomości
  Wynajem
nieruchomości
przetargi Przetargi -
Nieruchomości
samorzady Współpraca z
samorządami
geodezja Geodezja i
kartografia
deweloperskie Projekty
deweloperskie