noimage

,,Widzialni Pełnosprawni w pracy” – zakończyły się obrady jury!

15 maja zakończył się termin zgłaszania prac do konkursu fotograficznego „Widzialni pełnosprawni w pracy” organizowanego przez Fundację Grupy PKP. Niebawem poznamy Laureatów konkursu.


18.05.2018

noimage

Uczniowie zawitali do Stacji Muzeum

8 maja przypadają obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa upamiętniającego zakończenie II wojny światowej w Europie. Tego dnia uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim, dzięki wsparciu Fundacji Grupy PKP, odwiedzili Stację Muzeum w Warszawie.


10.05.2018

noimage

Przyszłość w kolei!

Edukowanie w zakresie bezpieczeństwa na kolei jest naszym mottem! Choć nie jedynym. Tyle samo uwagi poświęcamy na wspieranie ludzi potrzebujących pomocy. Być może nasze inicjatywy pomogą w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące każdego z nas pytanie dotyczące wyboru zawodu. Zastanawiasz się nad swoją przyszłością? Nie trać czasu i ją dogoń! Najlepiej z Fundacją Grupy PKP!


10.05.2018

noimage

Otwarcie sezonu turystycznego  w Sochaczewie

Para - buch! Koła - w ruch! 28 kwietnia odbyło się w Sochaczewie oficjalne otwarcie sezonu turystycznego. Oprócz tego zaprezentowano wystawę pt. „Dzieje Sochaczewskiej Kolei Wąskotorowej 1922-1984". W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Fundacji Grupy PKP.


10.05.2018

noimage

Pokaż nam swoją przydrożną kapliczkę

15 kwietnia ruszyła II edycja konkursu fotograficznego „Kapliczki polskie – w różańcu róża ukryta rozkwita”, na który wciąż można przesyłać swoje zdjęcia. Warto ocalić od zapomnienia te przydrożne historie w postaci kapliczek!


07.05.2018

noimage

Obchody 150. rocznicy śmierci Stanisława Wysockiego

Wielkimi krokami zbliża się 150. rocznica śmierci inż. Stanisława Wysockiego, która przypada 21 maja. W 2018 roku świętujemy w Polsce 100. rocznicę odzyskania niepodległości, w związku z tym Fundacja Grupy PKP zaprasza na tegoroczne dwudniowe obchody upamiętniające postać wielkiego projektanta i budowniczego.


30.04.2018

noimage

„Widzialni pełnosprawni w pracy” - podziel się z nami swoim zdjęciem

Jeszcze przez ponad dwa tygodnie zgłaszać można prace do konkursu fotograficznego realizowanego w ramach programu Fundacji Grupy PKP „WidzialniPełnosprawni.pl”.


26.04.2018

noimage

Aktywizacja społeczności polskiej we Lwowie – Fundacja Grupy PKP wspiera działania Lwowskiego Klubu Sportowego POGOŃ Lwów

Od prawie dziesięciu lat we Lwowie funkcjonuje klub sportowy Pogoń Lwów, który przyciąga pasjonatów sportu z polskiej społeczności. Klub prowadzi szkółkę piłkarską, podkreślającą rolę sportowego wychowania, której rozwój wspiera Fundacja Grupy PKP.


24.04.2018

noimage

Nowe defibrylatory na warszawskim Dworcu Centralnym!

W sobotę 21 kwietnia Dworzec Centralny rozszerzył swoje wyposażenie o dwa nowe defibrylatory. Podczas uroczystego przekazania sprzętu obecni byli przedstawiciele Fundacji Grupy PKP oraz PKP S.A.


23.04.2018

noimage

,,Przydrożne Kapliczki” zagościły w Fundacji Grupy PKP

28 marca w siedzibie Fundacji odbył się wernisaż wystawy pod tytułem ,,Przydrożne Kapliczki”.


29.03.2018